وصیت نامه شهید محمد ایزدی

بسم الله الرحمن الرحیم

وصیت نامه شهید محمد ایزدی

 

 

سپاس خداوندی که هیچکس مأیوس از او نیست و تنها او سزاوار پرستش است خدایی که از رحمت دریغ نمی کند و نعمت او زوال نمی پذیرد. دنیا سرایی است فنا و نیستی برای آن و اهلش . خود را برای رنج ها و مصیبت ها و ناکامی ها و ناروایی ها آماده سازیم و دل قوی داریم که قادر یکتا پشتیبان شماست و تنها اوست که شما را از شر دشمنان نجات می بخشد و عاقبت شما را به خیر می گرداند و این را هم بدانید که شما برای آخرت آفریده شده اید نه برای دنیا . برای نیستی نه ، برای هستی ، و برای مردن نه ، برای زندگانی و شما در جایی کوچ می باشید و در سرای موقت و در راه به سوی آخرت پس قدری به خود آیید ای جوانان نکند که در رخت خواب ذلت بمیرید که حسین (ع) در میدان نبرد شهید شد. ای جوانان مبدا در غفلت بمیرید که علی در محراب عبادت شهید شد مبادا در حال بی تفاوتی بمیرید که علی اکبر حسین در راه حسین و با هدف شهید شد.

ای مادران مبادا از رفتن فرزندانتان به جبهه ها جلو گیری کنید که فردا در محضر خدا نمی توانید جواب زینب را بدهید. همه مثل خاندان وهب  جوانانتان را به جبهه ها نبرد بفرستید و حتی جسد او را هم تحویل نگیرید زیرا مادر وهب فرمود سری را که در راه خدا داده ام پس نمی گیرم.

برادران استغفار و دعا را از یاد نبرید که مهمترین درمان ها برای تسکین درد هاست و همیشه به یاد خدا باشید و در راه او قدم بردارید و هرگز دشمنان بین شما تفرقه نیندازند و شما را از روحانیت متعهد جدا نکنند که اگر چنین کردند روز بدبختی مسلمانان و روز جشن ابر قدرت هاست.

حضورتان را در جبهه های حق بر علیه باطل ثابت نگه دارید. در امام بیشتر دقیق شوید و سعی کنید عظمت او را بیابید و خود را تسلیم او سازید و صداقت و اخلاص خود را همچنان حفظ کنید اگر فیض شهادت نسیبم گشت آنان که پیرو خط سرخ امام خمینی نیستند و به ولایت او اعتقاد ندارند برمن نگریند و بر جنازه من حاضر نشوند.

والسلام  به تاریخ 16 / 7 /1364

 

/ 0 نظر / 11 بازدید