وصیتنامه شهید وهب علیخانی

بسم الله الرحمن الرحیم

بامید پیروزی حق بر باطل و قرآن و اسلام اینجانب وهب علیخانی فرزند اسماعیل دارای شماره شناسنامه 8583   اهل خوروبیابانک که آمده ام در جبهه حق علیه باطل شرکت کنم تا اگر انشاءا... قسمت شده باشد که این خون ناقابل من راه  اسلام فدا شود. اگر از کسی طلب دارم اگر خودشان آوردند بیاورند والا هیچ و دیگر از همسرم می خواهم که درتربیت فرزندان و به دستور  اسلام کوشا باشد و در خاتمه طول عمر رهبر انقلاب را از خدا مسئلت می نمایم و خدمت مادر و همسر و فرزندان سلام می رسانم و از دوستان و رفقا می خواهم که در راه قرآن و اسلام کوشا باشند و ما را درحیات و ممات فراموش نکنند.

 

 

والسلام علیکم ورحمه ا... وبرکاته

وهب علیخانی 25/2/60

/ 3 نظر / 16 بازدید
سلیمان جلالی

به گزارش کانون سقای فرخی ؛مراسم سالگرد شهیدان حمید و احمد رئیسی یکشنبه شب ۲۳ آبان بعد از نماز مغرب و اعشاء در مسجد جامع فرخی برگزار شد در این مراسم بعداز ختم قرآن با سخنرانی امام جمعه محترم حجت الاسلام شیخی با اشاره به مقام والای شهیدان و خواندن روضه سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) ختم گردید شهید حمید و احمد رئیسی فرزندان: فرهاد(عبدالکریم) تاریخ شهادت: 15/8/1362 محل شهادت: دیواندره روحشان شاد و یادشان گرامی

عبداله

با اهدا سلام خدا قوت به شما عزیز انشااله شهدا شفیع شما در روز جزا باشند آجرک اله

mojtaba mostafavi

سلام این دولت برایه همه چی‌ پول دارند ولی‌ نه برای یارانه‌ها . هی‌ میگن نیروی هسته‌ای تو نگو ما باید از حالا به بعد هسته بخوریم چون از خورشت الو فقط هستش گیرمون میاد. ما نیروی هسته‌ای می‌خواهیم بزنیم تو سرمون. نه قدرت خرید داریم نه میتونیم از حالا با بعد جایی برویم چون اقایون بنزین را حسابی‌ بالا بردند. آقای احمدینژاد حق نفت ما که گفتی‌ سر سفره هر خانواده ایرانی‌ میاری کو؟ همه رو دادید به عربهای سنی تو غزه بخورند تا عکستون رو همهجای فلسطین بزنند. نه نیروی اتممیت رو می‌خواهیم نه کمکت به غزه. یادت نره که همین ما بسیجیهایی که همه یارانه‌ها رو ازشون بریدی ما باعث شدیم که جنابعالی هنوز رئیس جمهور باشید.