وصیتنامه شهید علی اکبر مقیمی

بسم الله الرحمن الرحیم

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل ا... امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون فرحین بما اتئهم ا... من فضله.


نپندارید که شهیدان راه خدا مرده اند بلکه زنده اند ونزد پروردگارشان متنعم می باشند وشادند بر آنچه از فضل خدا برایتان ارزانی داشته است.

با درود و سلام به پیامبر خاتم حضرت محمدابن عبدا...(ص) منجی عالم بشریت و سلام و درود به پیشگاه امام زمان حضرت مهدی موعود(عج) و سلام و درود به نائب برحقش امام خمینی حامی محرومان و مستضعفان ودرود به روان پاک شهیدان گلگون کفن در راه خدا شهدای کربلا و سرور شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین و72 یار باوفای آن حضرت ودرود به شهدای جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی وشهدای کربلای ایران وبزرگ شهیدان آیت ا... بهشتی.

پس از حمد و ثنای پروردگار وطول عمر امام عزیزمان امام خمینی روحی فدا و پیروزی رزمندگان اسلام برکفر صدامی وجنایتکاران شرق وغرب هم اکنون این توفیق از طرف خداوند سبحان به این حقیر رسیده است که درجبهه های نبرد حق علیه باطل حضور یابم تا به وظیفه خود یعنی حراست از اسلام ویاری آن بکوشم از خداوند این توفیق را می خواهم گناهان مرا بیامرزد و ما را از خواهان ومقبولان درگاه خویش قرار دهد وما را به هدفی که رسیدن به معبود خود است برساند، انشاءا... .جنایتکاران شرق وغرب خیال کرده اند که با شهادت بهترین عزیزانمان مردم مبارز ایران و مسلمانان جهان دست از مبارزه بر می دارند و مبارزه با کفر را بپایان می رسانند هرگز این تصور را در دل خود راه ندهند که نکبتی و خسران با ایشان است- وا... لایهدی القوم الظالمین- وخدا هدایت نمی کند ستمگان را- ان ا... یحب المحسنین خداوند دوست دارد نیکوکاران را .ملت مسلمان ایران به این روش پایدار هستند تا موقعی که ظلم وجور در دنیا رواست مبارزه کنند و مستضعفین جهان را از چنگال آنان برهانند ومصداق این آیه "ونرید ان من علی الذین استضعفو فی الارض ونجعلهم ائمه ونجعلهم الوارثین."منت گذاردیم بر آنانکه ناتوان شمرده شدند درزمین وقرارشان دهیم پیشوائی وقرار دهیم ارث برندگان زمین. خواست خداوندی این است که بالاخره مسلمانان ومستضعفان جهان حاکم شوند. پس چرا ما مسلمانان دست روی دست بگذاریم تا این جنایتکاران سرنوشت بیش از یک میلیارد مسلمان دنیا را تعیین کنند بپا خیزید ومبارزه را شروع کنید که وعده الهی حتمی است واینک سخنی با پدرومادر عزیزم .امیدوارم خداوند به شما اجری عظیم عطا نماید زیرا شما بودید که مرا از هر گونه خطا وبدی رهانیدید و مرا چنان تربیت نمودید که بتوانید در جامعه سربلند باشید  وپوزش می طلبم  اگر ناراحتی از من دیده اید وای همسر عزیزم از شما می خواهم از فرزندانم سعید و وحید خوب نگهداری کنید وبه آنها بگوئید که پدر شما درراه خدا جهاد کرد وبه  شهادت رسید واو را هرچه بیشتر به دین اسلام تشویق کنید ای برادران عزیزم وای همسنگرانم از شما   می خواهم که بعد از من ادامه دهنده راه من باشید و اسلحه ای که از دستم افتاده شما بردارید.از مردم شهید پرور خوروبیابانک می خواهم یکپارچگی و وحدت خود را حفظ کنند رفتن به جبهه و بسیج را فراموش نکنید از شما می خواهم سنگر مسجد ونماز جمعه را خالی نکنید و همیشه حامی روحانیت باشید که روحانیت بودند که ما را از منجلاب بدی ها و رذالتها رهانیدند.

 

 

 

والسلام وعلیکم

جمعه 29 رمضان 8/4/64     حقیر علی اکبر مقیمی

 

/ 1 نظر / 28 بازدید
دومز

سلام وبلاگ خوبی داری.منو با نام دومز:نیش شفا بخش لینک کنید. خبرم کن لینکت کنم