وصیتنامه شهید احمد یغمائی

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

سلام علیکم

ان ا... اشتری من المؤمنین انفسهم و اموالهم بان لهم الجنه

خداوند جان و مال مؤمنین را می خورد ودرمقابل به آنها بهشت می دهد.

بنام الله پاسدار حرمت خون شهیدان و ویران کننده کاخ ستمگران و کل ظالمان و با درود به مهدی فاطمه حضرت ولی عصر(عج) و نائب برحقش امام خمینی، این پیر طریقت پاسدار دین و شریعت و با سلام به رزمنده گان و شهیدان از کربلای حسین تا کربلاهای ایران و با سلام به خانواده های شهدا- اسرا- مظلومین و مجروحین جنگ تحمیلی وصیت نامه خود را آغاز می کنم.

اول از همه خدا را شکر می کنم که زندگی مرا در زیر سایه ولایت فقیه و رهبری امام خمینی قرار داد و خدا را حمد می گویم که مرگ مرا در  راه خودش واقع کرد.

اللهم ارزقنا توفیق الشهادت فی سبیلک

پروردگارا : تو می دانی که ما چقدر مشتاق شهادتیم و نیز می دانی که هدف ما شهادت نیست بلکه پیروزی در راه توست اگر کشته بشویم یا بکشیم پیروزیم خدایا تو شاهد باش موقعی که از خانه روانه جبهه شدم فقط به خاطر تو بود نه چیز دیگر. خدایا این بار آمدم تا به زیارت قبر حسین ابن علی بروم یا راهی را که شهیدان رفتنند نصیب من شود آمدم که این بار با خون خود موهای جبهه غرب کشور (ایلام) را رنگین تر کنم آمدم که به ندای حسین زمان امام عزیزمان خمینی کبیر لبیک گفته باشم.

بله برادران ما راه خودمان را با آگاهی هرچه بیشتر انتخاب کردیم و آن شما هستید که باید راه شهیدان را ادامه بدهید فقط شعار ندهید. شعارهایتان همراه با عمل باشد و آن هم عمل مخلصانه و صادقانه به خاطرخدا باشد. خدایا از روزی که تو را شناختم جرقه ای در دلم از ایمان زد و عشق و علاقه ام به تو چند برابر شد و عاشق شدم که به جبهه بروم تا بتوانم کمکی به اسلام بکنم. اگرخداوند شهادت را نصیب من کرد شما برادرانم و دوستانم به خصوص تو ای برادر کوچکم محمود جان می خواهم که راه این حقیر را ادامه بدهی و اسلحه خونین برادرت را که درجبهه های (ایلام)و (ایلام غرب)بر روی خاکهای  رنگین کربلا افتاده برگیری و با دشمنان اسلام بجنگی و سپاه و بسیج را فراموش نکنی و با این ارگانهای انقلابی فعالیت داشته باشی و جبهه ها را ، وجبهه ها را، وجبهه ها را وامام خمینی را فراموش نکنی.

بنده حقیر کوچکتر از آنم که بخواهم پیامی به شما بدهم ولی پیام این حقیر به مردم خوروبیابانک این است که اتحاد خود را از دست نداده و ندهند و از امام جمعه محترم جناب آقای حجت السلام والمسلمین آقای مرتضی صالحی حفاظت کنید و کاری نکنید که این امام جمعه را از دست شما مردم همیشه درصحنه مردم خور، ناراحت شود و دیگر اینکه از شما می خواهم که جبهه را فراموش نکنید و اگر می توانید به جبهه بروید و اگر درتوانتان نیست در پشت جبهه خدمت به اسلام و مسلمین بنمائید. ای پدر عزیزم و مادر مهربانم و خواهرانم، از شما می خواهم موقعی که خبر شهادت بنده را آرودند هیچ ناراحت نشوید و گریه نکنید و اگر گریه کردید به یاد حسین گریه کنید که سر در بدن نداشت و پیام مهم اینکه امام را تنها نگذارید و پشتیلان ولایت فقیه باشید و ای همرزمانم و ای همکلاسیهایم، از شما می خواهم که راه این حقیر را ادامه بدهید.

 

 

درپایان با شعار((خدا یا،خدایا تا انقلاب مهدی،خمینی را نگهدار، منتظر نستوه برای نسل اسلام محافظت بفرما))

وصیتنامه خود را تمام می کنم                                 الحقیر احمد یغمائی  (24/7/63)

 

 

 

/ 2 نظر / 49 بازدید
سلیمان جلالی

http://www.up.vatandownload.com/upimages/2011/Jan/22/ese.jpg مراسم سالگرد پاسدار و طلبه’ شهید عباس رحمانی ،جمعه ساعت۲۰ در هیئت قمر بنی هاشم با قرائت ختم قرآن و سخنرانی حجت الاسلام شیخی امام جمعه محترم برگزار شد. بسمه تعالی پاسدار و طلبه’ شهید: عباس رحمانی نام پدر :محمد سن : ۱۸ تاریخ شهادت:۲۴/۱۰/۱۳۶۵ مکان و زمان:کربلای ۵ شلمچه

سلیمان جلالی

سالگرد پاسدار و طلبه’ شهید عباس رحمانی http://www.up.vatandownload.com/upimages/2011/Jan/22/ese.jpg مراسم سالگرد پاسدار و طلبه’ شهید عباس رحمانی ،جمعه ساعت۲۰ در هیئت قمر بنی هاشم با قرائت ختم قرآن و سخنرانی حجت الاسلام شیخی امام جمعه محترم برگزار شد. بسمه تعالی پاسدار و طلبه’ شهید: عباس رحمانی نام پدر :محمد سن : ۱۸ تاریخ شهادت:۲۴/۱۰/۱۳۶۵ مکان و زمان:کربلای ۵ شلمچه [گل]