وصیتنامه شهید حسین مقیمی

بسم الله الرحمن الرحیم

«ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون»

گمان نکنید کسانی را که در راه خدا کشته می شوند مرده اند بلکه زنده اند و در نزد خدا روزی می خورند

 

 

وصیتنامه شهید حسین مقیمی

با درود فراوان به اماممان خمینی بت شکن زمان و رسواگر طاغوتیان و درهم کوبنده ستمگران و جباران و با سلام به امت قهرمان همیشه در سنگرمان وصیتنامه ام را شروع می کنم.

از مردم انقلابی و مسلمان می خواهم که همواره در پشت سر امام حرکت کرده و تا پیروزی کامل اسلام دست از مبارزه علیه کفر و نفاق بر ندارند و آرزویم این است که در راه وطنم کشته شوم اگر خداوند مرا بپذیرد شهید شوم. امیدوارم خونی که از من بر زمین ریخته می شود در راه اسلام، مکتب و مستضعفین جهان باشد. اکنون که در این راه قدم می گذارم نه برا ی انتقام بلکه برای خدا، اسلام و قرآن است.

هر تیری که نشانه می روم به خاطر خداست. من خود آگاهانه این راه را انتخاب کرده ام راهی که امام حسین(ع) برای خویشتن انتخاب نمود اما سخنی با پدر و مادر و خواهر و برادرانم بر خود ببالید و افتخار کنید که فرزندتان را در راه خدا دادید و مادرم همچون مادر وهب شیر دل و صبور باش جامه نو بپوش  و شاد باش و بر سر مزارم شیرینی تقسیم کن و به امید پیروزی حق علیه باطل.

اما شما ای برادرانم و خواهرانم؛

این وصیتنامه ها را خوب مطالعه و درآن خوب بیندیشید شاید دریابید آنچه را این شهیدان ما در عقیده به اسلام و توحید درک کرده بودند آنها خوب فهمیده و خوب عمل کردند و ما داریم فقط حرف می زنیم و از ما عملی پیدا نیست یک جوان در عنفوان جوانیش دارد به چه راهی قدم می گذارد اینها مگر دارای مقام و کسب و جاه نبوده اند دارای غریزه شهوت نبوده اند چطور شده است که از همه این علاقه ها دست کشیدند مگر غیر از ایمان آنها به الله چیز دیگری می تواند باشد. خیر، آنها آنچه را در پشت پرده است می دیدند به یقین خود به آنها الهام می شد که چه موقعی باید بروند، به هیچ چیز دیگری فکر نمی کردند جز راهی که انتخاب کرده بودند عاشق الله بودند و برای دفاع از دینشان و بر پا ماندن احکام الهی حرکت کردند و در نتیجه به هدف عالیه خود رسیدند  زیرا که آنها قبلاً به درجه یقین رسیده بودند و در این صورت هر یک از این جوانان ما این عزیزان جان برکف که به لقاءا... پیوستند بار مسئولیت ما زیادتر خواهد شد.

 

 

درآخر هم از برادران و خواهران عزیز تقاضا مندم که اگر از این بنده حقیر آزار واذیتی دیده اند این حقیر را به خوبی خودشان ببخشند.

در بساط قرب حق هر لحظه جا دارد شهید                پرتوئی از نور ذات کبریا دارد شهید

سرنگون ساز د لوای ظلم و جور مفسدین                 پرچم عدل و عدالت را بپا دارد شهید

در ره اسلام و قرآن از سر و تن بگذرد                     همچوسالار شهیدان مقتدا دارد شهید

درس آزادی به جانبازان عالم می دهد                  رهبر آزاده چون روح خدا دارد شهید

می کند او پیروی از نهضت سرخ حسین               نغمه ها از کل ارض کربلا دارد شهید

زیر بار ظلم رفتن کار مزدوران  بود                      بر تن خود مرگ با عزت روا دارد شهید

بسترش از خاک و بالین سنگ و جایش سنگر است                لیک شور دیگری در جبهه ها دارد شهید

آبیاری می کند اسلام را با خون سرخ                   بهترین سرمایه در روز جزا دارد شهید

سینه اش را در بر خمپاره می سازد سپر                  چه هراس و وحشت از خصم دغا دارد شهید

گریه برای حسین

فشان اشک مادر برای حسین- مکن گریه بر ماسوای حسین- شهیدان همه زنده بنشسته اند                                       سرخوان جود و سخای حسین

مخور غم که سر باختن مادر مرا، تقرب بود درمنای حسین- بگو بر همه عشق بازان به پیش، زسنگر سوی کربلای حسین

به برم شهادت به شادی نشین به ماتم به ماتم سرای حسین- ز رهبر مپیچید سر زآن که هست، رضای خمینی رضای حسین

امامی که گوهر ز دریای چشم، فشاند همی در عزای حسین- شهادت به جان می خرد در جهان،خدای جوی از نوای حسین

به مهدی و پیر جماران قسم،به آخر نماز و دعای حسین- نیاندیشد از مرگ و قبر و صراط،بود هرکه تحت لوای حسین.

روحش شاد و راهش مستدام باد.

/ 2 نظر / 45 بازدید
محسن علیخانی

با سلام خدمت شما دوست عزیز بعد از این که نام کاربری و رمز ورودتون را زدین و وارد شدین سمت چپتون نوشته منوی مدیریت و از منوی مدیریت وارد قسمت ویرایش کد قالب بشید و کد زیر را وارد کنین . انشاا... که مشکلی پیش نمیاد . التماس دعا <html> <head> <title><-BlogTitle-></title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"> <meta name="designer" content="Blog Skin"> <meta name="author" content="<-BlogAuthor->"> <meta name="designerUrl" content="http://www.jascoir.ir/"> <meta http-equiv="expires" content="never"> <script src="http://blogskin.ir/blog.js" language="javascript"></script> <meta name="description" content="<-BlogId-> - <-BlogDescription-> - <-BlogTitle->"> <meta name="keywords" content="<-BlogAndPostTitle->,<

محمد

سلام فقط خواستن عرض خسته نباشید داشته باشم