وصیتنامه شهید احمد رضا علیخانی

بسم الله الرحمن الرحیم

وقاتلوا فی سبیل ا... الذین یقاتلونکم وان تعتدوا ان ا... لایحب المعتدین        (سوره بقره آیه19)

وصیتنامه شهید احمد رضا علیخانی

با سلام و درود بر پیام آوران الهی از آدم تا خاتم(ص) و با سلام بر دوازده امام معصوم خصوصاً امام زمان مهدی موعود(عج) و نایب برحقش حضرت امام امت خمینی کبیر روحی فدا و با درود بر شهدای اسلام که جان خود این بهترین سرمایه خداوندی را نثار بقای دین اسلام نمودند و با درود برخانواده های شهداء، اسراء، مفقودین و مجروحین؛ وصیتنامه خود را شروع می کنم. البته این لیاقت را در خود مشاهده نمی کنم که برای شما ملت شهید پرور وصیت و سفارشی داشته باشم ولی بنا به گفته قرآن بر خود لازم می دانم که چند کلمه ای  را به این عنوان (وصیت)بنویسم.

قبل از هر چیز خداوند را به یگانگی و وحدانیت یاد می کنم و شهادت می دهم که حضرت محمد ابن عبدا(ص) آخرین پیامبر الهی و ائمه معصومین علیهم السلام از جانشینان پاک آنحضرت از طرف خداوند متعال می باشند و به تمام امورات و سنت پیامبر و معاد و حساب و بهشت و جهنم یقین دارم و آنچه را که نوشته و می نویسم بدور از هر گونه اجبار یا احساسات است و فقط به خاطر یک وظیفه و تکلیف شرعی که امام برایمان مشخص نموده اند به میدان نبرد قدم گذاشته ام و هیچ انگیزه شیطانی سبب آن نگشته و از خدا می خواهم که تا آخرین لحظه عمرم مرا حتی لحظه ای هم به خودم وا نگذارد که ضمیم وبه گناه آلوده می شوم. از خدا می خواهم که مرا در این راه بزرگ و هدف عظیم که پیاده کردن نظام اسلامیست یاری دهد و توفیق شهادت را نصیبم گرداند زیرا شهید بهشتی می فرماید یاران، اگر آخر عمر ما شهادت نباشد عمرمان تلف شده است.

ملت عزیز وقهرمان؛ یکی از نعمتهای بزرگی که خداوند تبارک وتعالی در این زمان نصیب ما کرده است این رهبر بزرگ و الهی است پس قدر این رهبر را بدانید و از ایشان اطاعت کامل داشته باشید که اطاعت از ایشان اطاعت از خدا و رسولش می باشد. همچنین ولایت را محکم گرفته و از این ریسمان محکم الهی جدا نشوید که هیچ عبادتی از شما بدون ولایت مقبول درگاه خداوند نمی باشد. عزیران تمام سختیها را برای رضای خداوند تحمل کنید که خداوند مؤمنین را درسختیها جلا می دهد و روح آنان را صیقل می دهد و بترسید از روزی که غرق در رفاهیات و مادیات که خدا را فراموش می کنید و دیگر قیامت را باور ندارید. برادران و خواهران در این زمان که امام رفتن به جبهه را از اهم واجبات تشخیص داده اند برهمه ما واجب است که جنگ را فراموش نکنیم وکسی هم که نمی تواند کمک کند باید بفکر جبهه ها باشد و برای پیروزی رزمندگان کفر ستیز اسلام دعا کنیم.

از پدر ومادر گرامیم که زحمات فراوانی درجهت پرورش من داشته اند طلب مغفرت می نمایم و از ایشان می خواهم که اگر کوتاهی درحق ایشان روا داشته ام مرا بخشیده و درحق من دعا کنند و از تمام مردم برای من حلالیت بطلبند. خداوندا بار دیگر دعا می کنم که شهادت راه خودت را نصیب من بگردانی و مرا از بندگان خاصه خودت قرار دهی.

محل شهادت: فاو، ام القصر

تاریخ شهادت:26/6/1365

بارالهی؛ این جنگ را بنفع مسلمین خاتمه بده و صدام عفلقی را از صحنه روزگار برانداز.

خدایا؛ عمر این رهبر عزیز را به بلندای آفتاب قرار بده و درظهور امام زمان(عج) تعجیل بفرما.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

والسلام علی من اتبع الهدی

/ 1 نظر / 16 بازدید
محسن علیخانی

با سلام خدمت شما . ممنونم که وصیت نامه عموی گرامی بنده شهید احمدرضا را در وبلاگتون منعکس کردین . برای هدر و قالب وبلاگتون بی زحمت اگه میشه بگین چقدر از کدها سر در میارین تا من بتونم به همون نسبت راهنمائیتون بکنم . التماس دعا