سبکبالان شهرستان خور و بیابانک

وصیتنامه، زندگینامه و سیره شهداء منطقه

وصیت نامه شهید حسین زرگر
ساعت ۳:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٧/۱٧  

از شهدایی که وصیتنامه شان در اختیارم بود شروع کردم. من این وصیتنامه ها را خواندم. برای ما نسل سوم انقلاب خیلی عجیب و جالب است حتما مطالعه کنید. 

باسمه تعالی

این وصیت نامه ها انسان را می لرزاند وبیدار می کند.      

امام خمینی(ره)

 

 

 

وصیت نامه شهید حسین زرگر

بسم ا...الرحمن الرحمن والحمد الله رب العالمین والحمد الله الذی یؤمن الخائفین وینجی الصالحین ویرفع المستضعفین ویضع المستکبرین ویملک ملوکا ویستخلف آخرین والسلام علی زعیم مله والدین نایب الامام خمینی.

بنابر وظیفه شرعی وکسب رضای خدا متن زیر را با ایمان واعتقاد کامل به آن بعنوان وصیتنامه می نویسم  الذین امنو وهاجرو وجاهدوا فی سبیل ا... باموالهم وانفسهم اعظم درجه  عندا... واولئک هم الفائرون.(آیه 20سوره توبه).

با عرض سلام خدمت یگانه منجی عالم بشریت،برپا کننده حکومت جهانی اسلام حضرت ولی عصر امام زمان(عج) و با درود بر نایب برحقش امید مستضعفان جهان حضرت آیت ا...العظمی امام خمینی روحی وارواحنا فدا و با درود و سلام بر شهیدان پوینده راه حسین که فریاد هل من ناصر ینصرنی حسین زمان را لبیک گفتند  واز خود گذشتند و به خدا رسیدند بلکه شهیدان رفتند وبه معشوقشان رسیدند لکن راه وهدفشان باقی است وپوینده میطلبند.کجایند فریاد کنندگان(یا لیتنی کنت معکم فافوز معکم)کیانند عاشقان حسین که روز آزمایش فرا رسیده. امروز پسر فاطمه خمینی کبیر برای نصرت دینی خدا برکفر جهانی یاری میطلبد مرگ حق است پس چه بهتر که آن را چون حسین خود انتخاب کنیم وبه سعادت ابدی برسیم.

این جانب بنا بروظیفه شرعی واطاعت از امر ولی فقیه به منظور یاری دین خدا پس از مدتها انتظار خداوند این منت را بر من گذاشت تا توانستم درراه خدا هجرت کنم به امید اینکه پوینده راه شهیدان دین و قرآن که عاشقان ومظلومانه به معبودشان پیوستند و به فوز عظیم شهادت نائل شدند باشم. حقیر که درمدت عمرم نتوانستم خدمتی به اسلام و قرآن کنم باشد که خون ناقابلم رضایت خداوند سبحان را کسب و من را نیز جزء سالکان راهش قرار دهد. معاندین و منافقین بدانند که دادن خون برای حسین چیز کم ارزشی است و راحت طلبان که بقول قرآن گفتند(لاتعرفو فی الحر)، مروید درگرما، برای جهاد بگو(نارجهنم اشد حرا لو کانو یفقهون) آتش دوزخ سخت تر است درگرما اگر فهم داشته باشند که آن (ان الانسان  لفی خسر) حل شدن در مسائل مادی آسان و استخلاص ازآن سخت. حال که دیو صفتان شیطان پرست چنگالشان را به خونم آغشته و جسم من درمیان شماست مرا غمی نیست. چون که مطمئناً برادران و دوستان وفادارم سنگرهای جبهه را خالی نخواهند گذاشت که روز عمل است و به قول شهید مظلوم مطهری ( بهشت را به بها می دهند نه بهانه) وجنگ را آنقدر ادامه خواهیم داد که از طریق کربلا به قدس برویم. ای پدر ومادر عزیزم برشما درود وسلام باد که برای من زحمات گرانقدری کشیدید و دراین راه مرا یاری دادید از اینکه نتوانستم آنطوریکه باید وشایسته بود حق فرزندی را به جای آورم مرا ببخشید و از اینکه خداوند سبحان این منت مادی را بر من گذاشت سر به سجده حق نهید، که فرزندی بزرگ کردید که افتخار معامله با خدا را داشت که شیرینی شهادت در راه خدا با این لذات مادی و زود گذر دنیای مادی قابل مقایسه نیست و به این گفته خدا عمل کنید که(الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انالله وانا الیه راجعون) انشاءا... که از این آزمایش الهی سرافراز وموفق بدرآئید.

از برادران کوچک ...


خود می خواهم که خدمتگذار به اسلام ومسلمین باشند. همشهریان عزیز وگرامی  وحدت را

به رهبری امام امت تبلور اسلام راستین حفظ کنید که نابودی دشمنان درگرو آن است وبرای رفتن و برپائی هرچه با شکوهتر دعای کمیل و توسل و ندبه و جلسات قرائت و تفسیر آن و نماز جمعه سستی نکنید که راه سعادت و خودسازی ما درگرو این سری برنامه ها است. باز از همگی اقوام وآشنایان و دوستان که ذکر نامشان ممکن نیست حلالیت طلبیده چشم امیدم به دعاهای شماست و در اینجا از شما پدر و مادر عزیزم و تمامی اقوام و دوستان و آشنایان می خواهم که در عزای من گریه نکنید. لباس مشکی نپوشید و بگوئید عروسی حسین است. حدود یک سال نماز وسی روز روزه برایم گرفته و مقدار پولی که دربانک قرض الحسنه دارم خمس آن را بدهید، مقدار پانصد تومان آن را برای علی اکبر زرگر(عمو اکبر درتهران) بدهید و مقدار دو هزار تومان آن را برای رد مظالم و بقیه آن را به حساب جنگ بدهید. از شما خانواده محترم خویش می خواهم که درعزای من گریه نکنید و پرچم خونبار امام حسین(ع)را بر سردر خانه مان برافرازید وخوشحال باشید که چنین فرزندی را همچون علی اکبر حسین در راه خدا داده اید، همیشه بگوئید که انالله واناالیه راجعون. درپایان تأکید می کنم راهی را که انتخاب و مطالبی را که نگاشتم نه از روی احساسات بلکه ازحقیقتی بوده واز ته دل و با عقل و فهم و درک به آن رسیده ام. والسلام علی من تبع الهدی.

خدایا تا انقلاب مهدی حتی کنار مهدی تو را به جان مهدی خمینی را نگهدار

از عمر ما بکاه وبرعمر رهبر افزا

رزمندگان اسلام پیروزشان بگردان

معلولین ومجروحین شفا عنایت بفرما

زندانیان اسلام آزادشان بگردان

آمین یارب العالمین.

وصیت نامه این جناب حسین زرگر نوشته شده در 17/12/1363 ساعت یازده صبح روز جمعه به امید پیروزی رزمندگان اسلام برعلیه کفر جهانی.

«والسلام»


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
سبکبالان شهرستان خور و بیابانک سبکبالان شهرستان خور و بیابانک سبکبالان شهرستان خور و بیابانک سبکبالان شهرستان خور و بیابانک سبکبالان شهرستان خور و بیابانک سبکبالان شهرستان خور و بیابانک